Строй-С

газобетон UDK, кирпич облицовочный, общестроительный кирпич, шлакоблок, клей, клеевая смесь, теплоизоляция, штукатурка и другие строительные материалы

Строй-С
Днепр, ул. Солончакова 183
суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача - Baumit NivoFix

суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача - Baumit NivoFix

110 грн
Купить
Код 958624
Поставщик Строй-С
Сайт поставщика stroy-s-market.com
Единица измерения шт
Производитель Baumit
Оценка

Описание

Baumit NivoFix

(Клейова суміш Бауміт НівоФікс)

Модифікована мінеральна суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача. Не використовується для влаштування армувального гідроізоляційного шару.

Замішування: 25 кг сухої суміші NivoFix засипати в ємність з 5,3-5,5 літрами чистої води, перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної без грудок маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. У приготований клейовий розчин не додавати воду та інші матеріали. Завжди замішувати весь вміст мішка. Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит: Нерівності понад 10 мм слід попередньо вирівняти обштукатурюванням поверхні (наприклад, штукатурною сумішшю Baumit MPA-35). У разі якщо поверхня стіни має нерівності до 10 мм, клейова суміш наноситься на фасадну теплоізоляційну плиту з пінополістиролу по периметру суцільною безперервною смугою шириною близько 50 мм і додатково у вигляді окремих клейових крапок (не менше трьох) посередині плити. Площа приклеювання повинна складати не менше 40% від площі плити. Якщо поверхня стіни не має відхилень, то клейовий розчин наносити суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубців 10х10 мм (для плит з мінеральної вати - лише суцільний спосіб нанесення). Перед нанесенням клейового розчину на плиту з мінеральної вати обов'язково провести його втирання у волокна плити. Не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовим розчином. Закріплення плит дюбелями виконати через 24 години.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Нужны клиенты? Кликай!

Комплексная интернет-реклама

от профессионалов!

Продаём доллары со скидкой!
Реклама на Промобуде -Жми!

пакет

Полный комплекс!

Только для компаний стройотрасли!